Blog

فرق کفش ورزشی زنانه با کفش ورزشی مردانه در چیست

by قیمت کالای ورزشی in ژوئن 20, 2019

خرید بهترین کفش پیاده‌ روی یا همان کفش رانینگ از میان گزینه‌های زیادی که پیش رو داریم همیشه آسان نیست. برای انتخاب کفش مناسب برای پیاده ‌روی طولانی و دویدن باید به موارد زیادی در انتخاب کفش اهمیت دهیم. البته باید به این نکته بسیار توجه داشت که انتخاب هر وسیله‌ای به معیارهای زیادی بستگی دارد. و قطعا سلیقه شخصی نیز در انتخاب وسیله مرد نظر دخیل میباشد. مسلما خانم ها برای خرید کفش به ظرافت و رنگ بندی آن توجه زیادی میکنند. گرچه امروزه آقایان نیزبرای خرید کفش از رنگ بندی های شاد استقبال میکنند. در واقع هنگام خرید، نکاتی زیادی از ویژگی‌های کیفی نظیر مواد اولیه‌ی استفاده شده در ساخت کفش تا طراحی و رنگ‌بندی، می‌توانند در انتخاب ما نقش بسیار زیاد و مهمی داشته باشند. به همین دلیل باید توجه داشته باشیم که برای انتخاب بهترین کفش پیاده ‌روی زنانه یا مردانه از میان سایر کفش‌ها باید به این ویژگی‌ها توجه زیادی داشته باشیم.

اگر بخواهیم یک کفش را با توجه به نوع طراحی و زنانه یا مردانه بودن آن به بخش‌های مختلفی تقسیم کنیم می‌توانیم به رویه، زیره، لایه میانی و تودوزی اشاره کنیم. هر کفش بسته به نوع کاربردی که دارد، در هر یک از قسمت‌های نامبرده شده، ویژگی‌های خاصی خواهد داشت. کفش‌های مخصوص پیاده‌روی و دویدن با توجه به کاربردشان، ویژگی‌هایی دارند که با توجه بیشتر به آن‌ها می‌توان کفشی مناسب را انتخاب کرد. در این بین نکاتی که در زیر برای شما گردآوری شده است بین خانم ها و آقایان مشترک میباشد. امروزه در صنعت مد تنوع بسیار بالایی وجود دارد که انتخاب را برای همه گسترده کرده است.

همچنین بخوانید: عوارض رژیم کانادایی که بهتر است حتما بدانید

فرق کفش ورزشی زنانه با کفش ورزشی مردانه در چیست؟

ویژگی های کفش پیاده روی

_ وزن

_ قابلیت تنفس

_ انعطاف پذیری

­­_ زیره و لایه میانی

_طراحی کفش

یک نکته بسیار مهم را مد نظر داشته باشید که در خرید کفش اولویت راحتی و استاندارد بودن کفش میباشد. برای مثال خریدن کفش تنگ برای ظاهر زیباتر یکی از بزرگترین اشتباهات در خرید کفش است زیرا نه تنها در گوشیدن آن راحت نخواهید بود بلکه کفشی که برای پای شما تنگ باشد خیلی زود ظاهر خود را از دست میدهد و اصطلاحا دِ فرمه خواهد شد. نکته بسیار مهم دیگر این که از یک سایز برای برندهای مختلف نمیتوانید استفاده کنید. اگر در برند های مختلف سایز پای شما تغییر کرد متعجب نشوید که این مورد کاملا معمول است.

شما نیز اگر در حرفه فروش یا تولید کفش یا کتانی هستید میتوانید در سایت ما اضافه شوید کافی است با ما تماس بگیرید تا محصولات و فعالیت شما نیز در این سایت اضافه شود.

تماس جهت اضافه شدن در سایت

اگر شما در حوزه کاری دیگری نیز فعالیت دارید میتوانیم در دیگر سایت های تخصصی مان شما را اضافه کنیم متخصص مورد دیگه ای هستید تماس بگیرید.

تماس با ما

One Comment
  1. […] همچنین بخوانید: فرق کفش ورزشی زنانه با کفش ورزشی مردانه در چیست؟ […]

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *